5560 0121 ; 5210 793 ; E - post: info [ät] riisiperelasteaed.ee

projektid

 • SA Aitan Lapsi koos Kultuuriministeeriumi ja Eesti Pandipakendiga keskkonnateemaline lastelavastuste projekt "Teater Lasteaeda" raames vaatasime etendust "Pobiseja"
 
 • EAS toetab Nissi valda

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus toetab Riisipere Lasteaia köögi rekonstrueerimist Regionaalsete investeeringutoetuste andmise programmi vahenditest 32 000 euroga. Uus köök valmis 22. augustiks. Rekonstrueerimistööd teostab AS Harju Ehitus.

RM EAS logo reg toetuseks vaike 1
 • Tere kevad
Juba mitmendat aastat osaleme projektis "TERE KEVAD"
http://tere.kevad.edu.ee

Õpetaja Anne Kuusk õpperaamat
http://www.cliptomize.com/Clipbook/View/359562?secret=iv6cr6ya5k

 • 34 1
  • ProgeTiigri programmi seadmete taotlusvooru projekt Riisipere Lasteaiale sai rahastuse.

  Taotlusvooru laekus 239 taotlust (237 erinevast haridusasutusest). Meie rõõmustame ja ootame põnevusega juba sügist uuteks väljakutseteks!

  hitsa
   punt  • KIK projekt "Riisipere Lasteaia õppekäigud 2017 a sügisel", väljasõidud Eesti Loodusmuuseumisse: programm "Putukad", programm "Linnud" ja programm "Metsloomad".
  • KIK projekt Riisipere Lasteaia lastele "Näoga mere poole"
  • KIK projekt " Riisipere Lasteaia laste looduse mitmekesisusega tutvumine"

  kik logo rgb
  • Oleme liitunud programmiga "Kiusamisest vaba lasteaed ja kool"

  KV

  • Riisipere Lasteaed jagab Euroopa koolipiima programmi alusel Euroopa Liidu poolt subsideeritud piimatooteid.

  Parim toiduane oleks ju selline, mis annaks organismile kõik vajalikud toitained, vitamiinid, mineraalained ja kiudained. Arstid on kindlaks teinud, et kõige lähemal parimale toiduainele on piim. Piim sisaldab suure hulga organismile vajalikke aineid. Lisaks teistele ainetele on piimas mitmeid vitamiine: A, D ja E.

  Euroopa Liidu koolipiima programm ei käsitle mitte ainult piima. See hõlmab piima, jogurtit, juustu, petipiima ja muidki maitsvaid piimatooteid, mis on õige toitumise ja tasakaalustatud menüü jaoks olulised.

  http://ec.europa.eu/agriculture/drinkitup/index_et.htm

  • Euroopa Liidu koolipuuvilja toetus

  Koolipuuviljakava raames võib puu- ja köögivilja pakkuda koolieelsete lasteasutuste lastele ja haridusasutuste 1.–5. klassi õpilastele. Kehtestatud toetusmäära ulatuses võib lastele pakkuda puu- ja köögivilja vabalt valitud arv kordi õppenädalas. Soovituslik ühekordne kogus lapse kohta on 80 - 100 g.Koolipuuviljakava raames jagatud puu- ja köögiviljad peavad laste tavapärasele toidule looma lisandväärtuse, seega ei saa koolipuuviljatoetuse raames jagatav toode olla sama, mida samal ajal pakutakse põhimenüüs, samuti ei tohi põhimenüü asendada puu- ja köögivilja. http://pria.ee/et/toetused/valdkond/euroopa_liidu_toiduprogrammid/koolipuuviljatoetus