5560 0121 ; 5210 793 ; E - post: info [ät] riisiperelasteaed.ee

Meie missioon

Riisipere Lasteaia missiooniks on turvaline ja lapsesõbralik haridusasutus, kuhu lapsed tulevad meeleldi kaaslastega mängima ja saama uusi teadmisi tasemel, mis võimaldab õpingute jätkamist koolis.

Lasteaia visioon

Riisipere Lasteaias on lapsesõbralik, turvaline keskkond, kus lapsed saavutavad kooliminekuks vajaliku sotsiaalse, vaimse ja füüsilise küpsuse, ta on perekonda toetav ja on avatud muutustele ja uutele ideedele.

Lasteaia eripära

Väikese lasteaiana pöörame erilist tähelepanu oma kodukohale ja selle loodusele.

Väärtused

• lapsekeskne, lapse arengut toetav mängu- ja õpikeskkond
  • last väärtustav, missioonitundega ja professionaalne personal

oluline informatsioon

Ametlikult kinnitatud info ja juhiseid uue koroonaviiruse puhangu kohta leiad siit

Saue valla operatiivse ohuteavitussüsteemi infomastiooni leiad siit

teade

Head lapsevanemad!

Varsti lõpeb koolivaheaeg ning lasteaialapsed, kes koos vanematega käisid reisil, tulevad lasteaeda.
Reisil viibinute hulgas on kindlasti ka neid, kes käisid Hiinas, Põhja-Itaalias (regioonid: Lombardia, Veneto, Emilia-Romagna ja Piedmonte), Jaapanis, Singapuris, Lõuna-Koreas, Iraanis, kus nüüdseks on tuvastatud palju koroonaviirusesse haigestunuid.
Tulenevalt epidemioloogilisest olukorrast maailmas, palume lastevanemaid, kes käisid puhkamas nendes riikides, võimalusel viibida koos oma lastega 14 päeva kodus ja jälgida nende tervislikku seisundit.
Kui antud ajavahemikus esineb lapsevanemal või lapsel palavikku, köha või hingamisraskusi,siis palume võtta koheselt ühendust oma perearstiga ning teavitada oma reisist riskipiirkonda.

COVID-19 iseloomustuse ja korduvalt kippuvad küsimused koos vastusetega on leitavad Terviseameti kodulehel https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus.

NB!
Lisaküsimuste korral palun pöörduda Terviseameti regionaalosakondade kontakttelefonidele:

1) Põhja regionaalosakond tel. 794 3700
2) Lõuna regionaalosakond tel. 5823 8267
3) Lääne regionaalosakond tel. 5301 0107
4) Ida regionaalosakond tel. 5340 3231

või Riisipere Lasteaia direktori poole.

Palume mõistvat suhtumist!

Lugupidamisega,
Katrin Õisma
Riisipere Lasteaia direktor
+372 52 10 793
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Eesti Vabariik 102 aktus

Kasutaja Katrin Õisma foto.

vastlapäev

Kasutaja Katrin Õisma foto.